nestojvrade

Objednať sa k lekárovi nikdy nebolo pohodlnejšie. Potrebujete iba mobilné zariadenie s pripojením na internet a cez náš informačný systém sa objednáte na vyšetrenie. Z domu, z dovolenky, odkiaľkoľvek.

Ako funguje

Jednoducho. Používateľ si stiahne aplikáciu do svojho smartfónu a zdravotné zariadenie si nainštaluje náš systém. Aplikácia je intuitívna a pohodlne sa objednáte na vyšetrenie, o ktorom vám príde notifikácia. Nechýbajú ani prispôsobené Google Maps zobrazujúce lekárov vo vašom okolí. Má váš lekár plno? Objednajte sa u iného.

Kde systém využijete

Potrebujete sa objednať u lekára? Nie je problém, nech ste kdekoľvek na svete. Ak zistíte, že váš lekár má plno, aplikácia vám ukáže lekárov, ktorých si vyfiltrujete podľa vzdialenosti a ich časových možností. Výhody systému ocenia aj zdravotnícke zariadenia, ktoré získajú údaje o vyťaženosti lekárov a oddelení. Podľa nich môžu zefektívniť jednotlivé ambulancie a potešiť pacienta lepšími službami. Vďaka aplikácii vás lekár môže objednať aj k ďalšiemu špecialistovi v rámci zariadenia.

Aké má výhody

Stiahnete si aplikáciu zadarmo.

Všetko vybavíte z pohodlia domova (okrem vyšetrenia).

Bohatá databáza lekárov a zariadení, ktoré s nami spolupracujú.

Potešia vás nízke zriaďovacie a prevádzkové náklady.

Rýchle nasadenie systému.

S každým problémom vám pomôže servisná podpora.