Efektivita v prevádzkach

Shople – see how people shop

Technológia využívajúca moderné 3D senzory, kamery a sofistikovaný software,
ktorý sa postará o presné počítanie ľudí a analýzu ich pohybu u vás na prevádzke. 3D
technológia zachytí a vyhodnotí údaje o vašich zákazníkoch, keď vstupujú, prechádzajú
alebo vychádzajú z vášho obchodu.

shople
Efektivita v predaji a prevádzkových nákladoch

Každý zákazník sa počíta

Systém vyhodnocuje silné či slabé návštevné hodiny. Viete vďaka nemu analyzovať návštevnosť podľa rôznych premenných – podľa počasia, času, sezónnosti a pod. Shople dokáže filtrovať deti, dospelých aj neživé predmety a v dnešnej dobe aj sám riadiť vstupy do predajní na základe opatrení COVID 19. 

– vždy aktuálne informácie o vstupoch a počtoch návštevníkov v predajni s odfiltrovaním
zamestnancov
– viete porovnávať dáta podľa rôznych parametrov (predajne, časové obdobia, počasie a
rôzne iné)
– identifikujete silné a slabé návštevné hodiny a získate možnosť efektívne riadiť personál a
údržby predajní
 
Je vhodný pre banky, nákupné centrá, supermarkety, obchody, Smart Cities, autobusové a vlakové stanice a všade tam, kde je potrebné analyzovať pohyb a správanie ľudí.
Ako systém funguje?

S čím vám vie Shople pomôcť

Neváhajte sa s nami spojiť telefonicky, emailom či osobne.

Zvýšenie výkonnosti predajne

Môžete nasadiť A/B testovanie a sledovať vplyv vykonaných zmien na návštevnosť a tržby. Porovnajte historické údaje o počasí s údajmi o predaji, aby ste porozumeli ich vzájomnej korelácii.

Zvýšenie efektívnosti predajne

Spoznajte konverznú mieru vo vašej prevádzke, identifikujte teplé a studené zóny, získajte prehľad o správaní vašich zákazníkov. S technológiou spoznávania pohlavia či veku môžete ešte lepšie profilovať svojich zákazníkov. Zistite priemerný čas strávený v predajni a predaj na m2.

Spoznanie silných a slabých hodín

Naplánujte rozumne počet personálu či potrebné servisné úkony. Identifikujte časy špičky počas dňa, zotrvanie v konkrétnych zónach prevádzky či čakaciu dobu strávenú v radoch pri pokladniach.

Vyhodnocovanie marketingových aktivít

Integrujte Shople s vaším POS systémom, aby ste získali celkový prehľad o výkonnosti. Analyzujte aktuálnu, ale aj historickú návštevnosť a porovnávajte podľa rôznych premenných. Spoznajte podiel stálych návštevníkov z celkovej návštevnosti.

Jadrom Shople je váš informačný panel

Modul informačného panelu umožňuje prístup k všetkým kľúčovým údajom a cenným informáciám, ktoré je dôležité sledovať. Môžete tak konať rýchlo a prijímať rozhodnutia na základe aktuálnych a presných poznatkov. Vizualizujte svoje metriky, získajte úplný prehľad o výkonnosti a spoznajte ešte viac vašich zákazníkov.

Prispôsobte si systém podľa vás

Zostavte si svoj informačný panel od základu alebo vyberte šablónu z knižnice a získajte aktuálne informácie o svojej firme. Vytvárajte výstrahy a oznámenia v reálnom čase, aby ste udržali požadovanú úroveň obsadenosti a zlepšili služby zákazníkom. Získajte cenné informácie z viacerých zdrojov údajov a zistite, ako medzi sebou súvisia.

24-hod. cloudové softvérové riešenie

Prostredníctvom cloudového riešenia získate prístup do vášho Shople a môžete sledovať metriky v počítači, tablete či na mobile. Systém je pre vás dostupný kedykoľvek, 24 hodín denne, s možnosťou pridania do systému aj vašich manažérov či zamestnancov jednoducho cez emailovú pozvánku.

Technické parametre nástroja Shople

Spoľahnite sa na kvalitu

Celú špecifikáciu vám radi predstavíme po odoslaní dopytu

98% presnosť údajov

Na účinné rozhodovanie sú nevyhnutné presné údaje. Aby sme mohli zaručiť plne funkčný systém počítania a analýzy osôb, používame najlepší profesionálny hardvér na trhu. Ide o zariadenia od výrobcu Brickstream, ktoré sú TOP produktami na trhu 3D počítacích zariadení.

Profesionálny prístup

Pri všetkých procesoch sú prítomní naši vzdelaní technici a partneri. Pracovníci podpory vedia monitorovať (voliteľné) a zabezpečovať každodennú prevádzku pre našich klientov. Zálohovanie dát sa môže vykonávať na lokálnom serveri (súkromné riešenie) alebo v našom dátovom centre a externých serveroch.

Servis a pomoc

Automatické a dynamické reporty
Nekonečná záloha dát
Prístup 24/7
HOTLINE podpora a školenia na systém
Možnosť servisnej zmluvy
Školenia na systém zadarmo
Dohľad na správnosťou počítania a expresný servisný zásah vďaka servisnej zmluve

Referencie

People like us, officially

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Analyzujte dianie vo vašej prevádzke a zlepšite výsledky

Spoznajte ešte viac návštevníkov vo vašej prevádzke a premeňte ich na platiacich zákazníkov. Využite systém Shople na zvýšenie tržieb, zlepšenie usporiadania tovarov alebo na lepšiu organizáciu vašich zamestnancov na základe presných dát.