strictbox

Advanced / 3D

StrictBOX ADVANCED/3D je systém, ktorý sa postará o kvalitu vašich výrobkov a výrobných procesov. A tým to len začína – zníži vám náklady, zvýši kvalitu, optimalizuje procesy, a to všetko automaticky. Potrebujete údaje o konkrétnom výrobku? Vytiahnite si ich kedykoľvek z databázy.

Ako funguje

Priebeh výroby alebo jej častí snímajú kamery. Softvér tieto údaje vyhodnotí podľa vami zvolených kritérií a štandardov. Výsledky analýzy rozhodnú o tom, či bude výrobok pokračovať výrobným procesom, alebo nie. Operátor ich uvidí na svojom displeji alebo sú automaticky spracované. V prípade potreby systém vykoná okamžitú korekciu výroby – už pri ďalšom výrobku ide všetko správne. Navyše sa všetky informácie archivujú a môžete si ich kedykoľvek vyhľadať.

Kde systém využijete

Či už máte výrobu automatizovanú, alebo neautomizovanú, StrictBOX ADVANCED sa postará o nevyhovujúce výrobky, ktoré vo výrobnom procese nebudú ďalej pokračovať. Zakladáte si na vysokej kvalite a chcete ju neustále zvyšovať? Údaje zozbierané systémom vám s tým pomôžu.

Aké má výhody

Vyladený systém, ktorého nastavenie a jednotlivé kritéria si volíte podľa vašich potrieb.

Zvýši kvalitu výrobkov, počet spokojných zákazníkov a rast dobrého mena spoločnosti.

Naši špecialisti vám pomôžu s akýmkoľvek problémom.

Systém sa stále vyvíja a zlepšuje.

Systém poskytuje vysokú pridanú hodnotu za nízke obstarávacie náklady v porovnaní s podobnými riešeniami na EU trhu.

Komplexné riešenia pre automatizáciu

Zabezpečujeme návrh, výrobu a realizáciu komplexného automatizovaného riešenia dodržiavania kvality výroby.

manipulator1
manipulator2