strictbox

Advanced / 3D

StrictBOX ADVANCED/3D je systém, ktorý sa postará o kvalitu vašich výrobkov a výrobných procesov. A tým to len začína – zníži vám náklady, zvýši kvalitu, optimalizuje procesy, a to všetko automaticky. Potrebujete údaje o konkrétnom výrobku? Vytiahnite si ich kedykoľvek z databázy.

Ako funguje

Priebeh výroby alebo jej častí snímajú kamery. Softvér tieto údaje vyhodnotí podľa vami zvolených kritérií a štandardov. Výsledky analýzy rozhodnú o tom, či bude výrobok pokračovať výrobným procesom, alebo nie. Operátor ich uvidí na svojom displeji alebo sú automaticky spracované. V prípade potreby systém vykoná okamžitú korekciu výroby – už pri ďalšom výrobku ide všetko správne. Navyše sa všetky informácie archivujú a môžete si ich kedykoľvek vyhľadať.

Kde systém využijete

Či už máte výrobu automatizovanú, alebo neautomizovanú, StrictBOX ADVANCED sa postará o nevyhovujúce výrobky, ktoré vo výrobnom procese nebudú ďalej pokračovať. Zakladáte si na vysokej kvalite a chcete ju neustále zvyšovať? Údaje zozbierané systémom vám s tým pomôžu.

Aké má výhody

Vyladený systém, ktorého nastavenie a jednotlivé kritéria si volíte podľa vašich potrieb.

Zvýši kvalitu výrobkov, počet spokojných zákazníkov a rast dobrého mena spoločnosti.

Naši špecialisti vám pomôžu s akýmkoľvek problémom.

Systém sa stále vyvíja a zlepšuje.

Systém poskytuje vysokú pridanú hodnotu za nízke obstarávacie náklady v porovnaní s podobnými riešeniami na EU trhu.

Komplexné riešenia priemyselných technológií

Vďaka dlhoročným skúenostiam patrí medzi naše silné stránky dodávka výrobných technológií pre rôzne priemyselné odvetvia. Našim spokojným zákazníkom sme dodali ucelené výrobné celky od špičkových svetových výrobcov a pre tých, ktorým nevyhovovala žiadna z existujúcich technológií sme ako integrátor vyskladali súbory strojov, robotov a zariadení pod naším vlastným riadiacim systémom. Zabezpečíme komplexný návrh, výrobu a realizáciu dodávky špeciálnych výrobných zariadení s plne integrovanými prvkami StrictBOX Advanced pre automatizovanú kontrolu kvality a optimalizáciu výroby.

manipulator1
manipulator2