Kontrola a bezpečnosť

Technické zabezpečenie budov

Chcete zvýšiť bezpečnosť vo svoje firme? Potrebujete automatizovať a zrýchliť vstupné procesy do budovy, či areálu? Žiaden problém. Spoločnosť DITIS je globálnym technologickým partnerom špičkovích inovátorov v oblasti riadenia vstupov, kamerových technológií, mapovania správania zákazníkov či riešení na prenos signálu. Vďaka tomu máte istotu, že poskytnuté riešenie vám bude ušité na mieru. Potrebujete ochrániť svoj majetok, ľudí či obchod? Sme na to ako stvorení!
DITIS, a.s. je partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Najkvalitnejšie riešenia

Domnievame sa, že základné piliere firmy ako sú budova či firemný areál, ktorý firme dodáva istú formu prestíže, dôveryhodnosti či nezávislosti, musia byť chránené bezpečnostným systémom. Preto naše aktivity začínajú práve pri ochrane hmotných majetkov firiem. Špecializujem sa na priemyselné stavby a polyfunkčné objekty.

V našom tíme preto máme niekoľko skúsených odborníkov na kamerové systémy, elektronické zabezpečovacie systémy a na systémy zabezpečenia kontroly vstupu osôb do objektov. Pri správnom návrhu dokáže spoločnosť ušetriť nemalé finančné prostriedky, ak sa tieto prvky bezpečnosti navrhujú spoločne.

Vďaka dobre navrhnutému TZB je možné znížiť prevádzkové náklady budov a areálov napríklad automatizáciou procesov vstupu, ktoré boli doteraz vykonávané bezpečnostnou službou. Zvýšia bezpečnosť budovy či areálu preto, že sú neúprosné, nepoznajú otca, brata.

Vhodne navrhnuté a prepojené systémy poskytujú účinnú ochranu aj bez fyzickej prítomnosti strážnikov, odstraňujú ručne spracovávanú administratívu, zlepšujú dohľadateľnosť dát. Naše systémy je možné pripojiť na vzdialené pulty centrálnej ochrany.

Samozrejmosťou je 24-hodinový dohľad a napr. virtuálny vrátnik, ktorý umožní kontrolované a riadené vstupy 24/7 aj bez fyzickej prítomnosti vrátnika. Vstupné systémy sú vhodné do rôznych typov budov: budovy s kanceláriami, administratívne budovy, banky, úrady, štadióny, stavby a mnohé iné zariadenia. Sú rýchle, spoľahlivé a jednoduché na obsluhu. K dispozícii je široký sortiment rôznych typov.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti slaboprúdových inštalácií technického zabezpečenia budov (TZB). Naše komplexné služby zahŕňajú návrh slaboprúdových rozvodov, optických sietí a inej dedikovanej dátovej infraštruktúry až po ich samotnú realizáciu a montáž.

V rámci TZB sa špecializujeme na:

 • slaboprúdové kabeláže (metalické a optické)
 • kamerové systémy 
 • zabezpečovacie systémy
 • prístupové a autentifikačné systémy
 • systémy perimetrickej ochrany
 • nadstavbové riadiace systémy a iné špecializované TZB (počítanie ľudí, vozidiel, meranie rôznych veličín, obsadenosť, … )
 • návrh kamerového systému zdarma

Neustála podpora alebo prečo mať uzavretú servisnú zmluvu.

 • udržiavame systémy vždy v dobrej kondícii
 • pravidelne preskúšaný systém – záruka, že systém bude vždy funkčný
 • predĺženie záruky na niektoré komponenty
 • zľavy na mimozáručný servis
 • pozáručný servis
 • prednostný servis
 • rýchly reakčný čas
 • školenia
 • plnenie a cena poistného je priamo ovplyvnená SLA
 • DITIS a.s. myslí vždy na vás

Výhody odborne navrhnutého technického zabezpečenia budov

Kontrola zamestnancov 

Vyladený systém, ktorého nastavenie a jednotlivé kritéria si volíte podľa vašich potrieb. Kontrola zamestnancov 

Ochrana majetku 

Systém pri nepovolenom pokuse o vstup signalizuje nebezpečenstvo.

Úspora energií 

Vďaka automatickému nastaveniu dokáže znížiť spotrebu energií.

Prepojenie softvéru 

s rezervačnými a platobnými systémami.

Šetrenie času 

Pracovnú dochádzku nemusíte kontrolovať manuálne.

Včasná signalizácia 

Oznámenie požiaru, záplavy, narušenia, nepovoleného vstupu.

Identifikácia osôb 

Systém rozozná osobu podľa tváre alebo odtlačku prsta.

Prehľadnosť 

Jednoduchý prehľad osôb, ktoré sa nachádzajú v priestore.

Prečo sa rozhodnúť pre zabezpečovacie systémy

Výhody bezpečnostných systémov

Referencie

Ako nás hodnotia naši klienti

Milan LetašiSite Director - R + W Slovakia k.s.
Zobraziť viac
V našej výrobnej prevádzke sme potrebovali pokryť vonkajšie aj vnútorné priestory kamerovým systémom z dôvodu ochrany majetku a aj kontroly niektorých výrobných procesov. Hľadali sme firmu, ktorá ma skúsenosť s priemyselnou klientelou. Spoločnosť DITIS nám dokázala ponúknuť na mieru šité komplexné riešenie, ktoré nás oslovilo nielen cenou, ale aj kvalitou. Vďaka tomu sme reálne dokázali ochrániť majetok firmy, ale aj osobné veci našich zamestnancov a vo výrobných procesoch jednoznačne vyvrátiť pochybnosti zo strany zákazníka, ktoré sa nám snažil reklamovať.

Vysoká kvalita i odolnosť kamerového systému

Vyberte si cestu kvality, spoľahlivosť, efektivity a jednoduchosti. Tieto elementy v sebe spája kooperácia americkej spoločnosti Uniview a IT odborníkov zo slovenskej firmy DITIS, a.s., výsledkom čoho je systém StrictCam – najkvalitnejšie kamerové riešenie.