EPSON

Keďže spolupracujeme len s tými najlepšími, naša spoločnosť je partnerom spoločnosti EPSON pre oblasť tlačových a prezentačných riešení. Vďaka úzkemu partnerstvu dokážeme ponúknuť akékoľvek veľké alebo malé tlačové riešenia, ktoré od prvého dňa bude prinášať úspory a čistejšie životné prostredie. Existujúce tlačové prostredie detailne zanalyzujeme a navrhneme najlepšie riešenie ušité na mieru presne podľa požiadaviek. Vďaka úspornej pigmentovej technológii tlače DuraBrite s archivačnou hodnotou dostupnou aj v menších A4 zariadeniach, už nie je viac potrebné koncentrovať tlač na vačších zariadeniach na chodbách. Nízka spotreba energie, žiadna prašnosť a takmer okamžitá tlač prvej strany sú len niektoré z výhod tlačových riešení EPSON, ktoré ponúkame.

Pre digitálne stretnutia bežné v súčasnej dobe či už vo firmách alebo na školách a v obciach ponúkame plnohodnotné prezentačné systémy s projektormi s ultrakrátkou premietacou vzdialenosťou, ktoré môžu byť plne interaktívne a poskytnú žívý zážitok zo stretnutí, prednášok alebo zasadnutí. Vizualizéry umožnia vzdialeným účastníkom s ľahkosťou digitálne nahliadnuť aj do fyzických dokumentov.

V blízkej dobe pripravujeme plnohodnotný showroom, kde si budete môcť rôzne zariadenia EPSON fyzicky vyskúšať predtým, než ich zakúpite.